0(0)

Rysunek + Pigmentacja Powder&Ombre

  • Przez Monika Ochla
  • Poziom kursu: Średnio zaawansowane
  • Kategorie Branża Beauty
  • Czas trwania 01h 45m
  • Suma zarejestrowanych 2

Opis

Technika Powder & Ombre Brows to połączenie delikatnej techniki pudrowej z ombre. Pozwala uzyskać zniewalające delikatnie rozcieniowane brwi. Jest subtelną metodą, która podkreśla łuki brwiowe w delikatny sposób.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które ukończyły szkolenie podstawowe. Szkolenie online pozwoli Ci zgłębić temat, który najbardziej Cię interesuje, udoskonali technikę oraz umiejętności pigmentacji. Będzie to idealna okazja, żeby zagłębić tajniki makijażu permanentnego, dzięki czemu rozwiniesz swoją wiedze.
Na szkoleniu dowiesz się:
– jak prawidłowo wykonać rysunek wstępny,
– jak subtelnie wykończyć swoją pracę,
– pigmentacja brwi techniką Powder&Ombre Step By Step,
– jak pracować, by nie zgubić rysunku wstępnego w trakcie,
– prawidłowa pigmentacja pod dobre wygojenie,
– jak wykonać zdjęcie swojej pracy,
– Jak pracować, by unikać słupków, plam oraz uzyskać delikatną puszystą pigmentację.

Mam nazdzieje, że moja tehcnika pomoże Ci w codziennej pracy,.
Monika Ochla

Tematy tego kursu

3 Lekcji 01h 45m

Rysunek Wstępny

Rysunek Wstępny – Teoria – Powder&Ombre Brows Monika Ochla7:40
Rysunek Wstępny – Praktyka – Powder&Ombre Brows Monika Ochla33:18

Pigmentacja

O Instruktorze

Monika Ochla Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na wydziale Edukacyjnym. Z powołania przedsiębiorcza kobieta biznesu. Największe sukcesy osiągnęła w makijażu permanentnym. Jest założycielką i właścicielką Centrum Makijażu Permanentnego Ochla. W myśl zasady kobiety-kobietą uważa, że wiedzą powinno się dzielić, dlatego prowadzi szkolenia z makijażu permanentnego w Polsce i Wielkiej Brytanii. Organizatorka ogólnopolskich warsztatów z makijażu permanentnego oraz International Festival Of Permanent Make-Up na których zaprasza specjalistów z całego świata. Urodzona optymistka uważająca, że nie ma rzeczy nie możliwych. Już na początku swojej kariery przyjęła zaproszenie na Mistrzostwa Świata w Seulu w charakterze sędzi - te doświadczenia wspomina miło do dziś. Na co dzień żona i mama dwójki dzieci. Ceni sobie prywatność i otaczających ją ludzi. Uważa, że w życiu i biznesie najważniejsza jest odwaga i umiejętność dostrzegania szans w każdej małej rzeczy. Kieruje się otwartością na zmiany i nowe doświadczenia. Autorka artykułów w magazynach branży Beauty. Została okrzyknięta Trenerem Roku w Makijażu Permanentnym 2018 w Warszawie podczas konferencji Let’s Talk About To PMU.
0 (0 oceny)

2 Kursy

4 Kursantów

499