Często Zadawane Pytania (FAQ)

 

Podstawowe Informacje

Platforma Master-Online została stworzona z myślą o możliwości udostępnienia narzędzia dla instruktorów i kursantów.

Kursanci mogą podnieść swoje kwalifikację oraz uzyskać certyfikat ukończenia kursu, natomiast Instruktorzy otrzymują łatwe w obsłudze narzędzie do przeprowadzania szkoleń online. 

To proste, wystarczy zarejestrować się na platformie – klikając w prawym górnym rogu Zarejestruj się

Po rejestracji uzyskasz dostęp do panelu kursanta w którym będziesz miał dostęp do swoich kursów.

Wystarczy dokonać rejestracji jako Instruktor w zakładce Instruktorzy > Zostań Instruktorem

Po aktywacji konta przez administratora uzyskasz dostęp do panelu Instruktora w którym w łatwy sposób dodasz swój kurs wideo. Możesz dodawać wideo z YouTube, Vimeo oraz innych źródeł, dodatkowo możesz umieścić wideo na naszym serwerze. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Instruktorzy > Instrukcja

NIe, nie płacisz nic za przystąpienie do platformy jako Instruktor.

Jedyne koszta jakie ponosisz to 20% kwoty od sprzedanego kursu.

W panelu Instruktora do którego uzyskasz dostęp po rejestracji, w zakładce Przychody zobaczysz wszystkie dochody jakie uzyskałeś ze sprzedanych kursów.

W każdym momencie możesz w zakładce Wypłata w linku Dokonaj wypłaty – wybierać kwotę którą chcesz wypłacić i zatwierdzasz przyciskiem Wypłata. Twoje zarobione pieniądze lądują na Twoim koncie zapisanym w panelu max do 3 dni roboczych.

Tak. Możesz do nas zadzwonić lub napisać na pomoc@master-online.pl  , skorzystaj również z instrukcji w zakładce Instruktor.

Znajdziesz tam filmiki instruktażowe, które poprowadzą Cię krok po kroku jak w pełni korzystać z naszego portalu,

Dodatkowo posiadamy doświadczoną ekipę filmowców, która może do Ciebie przyjechać i nagrać Twoje szkolenie. Sprawdź w zakładce Instruktorzy > Filmowanie

Domyślnie wszystkie strony internetowe są obsługiwane przy użyciu HTTPS. Nasza infrastruktura chmurowa Amazon jest hostowana w wirtualnej chmurze prywatnej. Wszystkie hasła osobiste są szyfrowane. Nasza integracja z e-commerce jest zgodna z PCI, a dane finansowe nawet nie dotykają naszych serwerów.

Cały dostęp do plików, takich jak obrazy i filmy, odbywa się za pośrednictwem adresów URL, które są indywidualnie szyfrowane dla każdego użytkownika, aby zapobiec nieautoryzowanemu udostępnianiu zasobów. Dodawane linki z filmów prywatnych z YouTube są zabezpieczone przed kopiowaniem oraz dostępem do oryginalnego konta YouTube, co nie naraża na kopiowanie linku źródłowego.

Oczywiście! Możesz przesyłać linki do swoich szkoleń na wszystkich platformach Social Media.