Masz pomysł na szkolenie, ale nie wiesz jak nagrać swoje szkolenie? Nasz doświadczony zespół przyjedzie do Ciebie, nagra, zmontuje i umieści szkolenie na stronie.

Wielu z Was pewnie myśli, że droga od pomysłu do realizacji jest bardzo długa. My w Master Online zmieniamy to podejście. Przyjedziemy do Ciebie, aby nagrać szkolenie jakiekolwiek chcesz.

  • Nagrywanie

Dla naszego wykwalifikowanego zespołu operatów nie ma szkolenia, którego nie udałoby się nagrać. Chcesz pokazać w mikroskali jak dbać o mrówki, a może start helikoptera? Dla nas to nic trudnego. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, który pozwoli uchwycić Ci obraz z ziemi, powietrza, a nawet dzięki mini kamerom to co widzi motocyklista czy skoczek spadochronowy.

  • Montaż

Chcesz aby Twoje wideo było dynamicznie zmontowane, miłe dla oka i pokazane w dobrych barwach? Zmontujemy Twoje wideo. Możemy je dla Ciebie nagrać, albo doślij do nas tzw. surówkę.

  • Dojazd

Czy mieszkasz nad morzem, w górach lub w centralnej Polsce, odległość nie jest dla nas przeszkodą. Nasi wysłannicy jeżdżą po całym kraju, aby nagrać Twoje szkolenie. Kilometry to przecież tylko liczby.

  • Tło: greenbox

– Ale na jakim tle to nagramy? – pytają nas klienci. Odpowiedź jest prosta: greenbox, czyli zielone tło, które możemy ustawić za prelegentem, a wtedy ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Chcesz, aby w tle znajdowało się nowojorskie lotnisko, a może efekt skoku w czasoprzestrzeń z filmu Gwiezdne Wojny? Tutaj nie ma rzeczy niemożliwych.

  • Dźwięk

Warto, aby widzowie nie tylko widzieli, ale i słyszeli. Przypinany mikrofon krawatowy, mikrofon nagłowny, reporterski, jesteśmy wstanie dostosować się warunków oraz wymagań naszego klienta.

Możliwości nagrania Twojego szkolenia jest naprawdę wiele. Zawsze staramy się dostosować i doradzić naszemu klientowi. To właśnie dzięki temu nasza platforma i nasz zespół jest jednym z najmilszych dla naszych instruktorów. Służymy także doradztwem w umieszczeniu Twojego szkolenia na stronie. Skorzystaj z naszej zakładki kontakt. Nasi konsultanci są do Waszej dyspozycji. Masz pomysł, a nie masz technicznych możliwości? Teraz to nie problem, rozpocznij swoje szkolenia z Master Online.

Napisz komentarz